Nincs utánfutó Knott nélkül!
Minden alkatrész egy kézből.

Minőségellenőr állásajánlat

Cégünk több mint 40 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. „Nincs utánfutó Knott nélkül.„

Ha még nem hallottál a cégünkről, akkor hasznos tudnivalók:

– Minden 3. utánfutó a világon a mi alkatrészünkből készül!
– Nemzetközi cég több mint 10 leányvállalattal a világon.
– A csoportban 1 millió tengelyt gyártunk évente.
– A csoportban több mint 2000 munkavállalóval dolgozunk, itt Kecskeméten 500 fő
dolgozik az utánfutó alkatrészeken és eladásán.

Feladatok:

  • elsősorban hegesztett és préselt alkatrészek ellenőrzése a gyártásban
  • alkatrészek méretellenőrzése
  • kiszállítás előtti végellenőrzés
  • ellenőrzések dokumentálása
  • mérési jegyzőkönyvek készítése
  • közreműködés a hibák kivizsgálásában

Elvárások:

  • középfokú, műszaki jellegű végzettség
  • önálló munkavégzés
  • műszaki rajz olvasási készség
  • mérőeszközök készség szintű használata
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • határozott fellépés, rugalmasság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • gyakorlati hegesztési ismeretek
  • fémipari szerkezetek  ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria.
  • 30 km-es körzetben céges buszjárat.
  • Emelt bejárási támogatás.
  • Hűség és ajánlói bónusz.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák.

Munkavégzés helye:

Kecskemét-Kadafalva

Jelentkezz még ma az allas@autoflex.hu e-mail címen, a +36706529330-as telefonszámon vagy az alábbi űrlap kitöltésével!